The Division Heartland to nadchodząca strzelanka free-to-play. Gra na moment pojawiła się na Ubisoft Store

The Division Heartland

Niespełna dwa miesiące temu informowaliśmy, że Ubisoft ujawnił The Division Rescourage, czyli mobilną produkcję free to play. Co ciekawe jeszcze w 2021 roku ten sam wydawca zapowiedział inną darmową grę, czyli The Division Hearland, kierowaną już na PC i konsole. Od tamtego czasu do sieci co chwila trafiały różne przecieki zdradzające informacje na temat gry. Wczoraj na Ubisoft Store, przypadkiem, pojawiła się strona poświęcona Heartland, ujawniając przy tym wiele interesujących szczegółów.

Według Ubisoft Store The Division Heartland ma „wkrótce” zadebiutować.

Na uruchomionej przypadkiem stronie produktu można było przeczytać, że The Division Heartland będzie darmową, wieloosobową strzelanką z elementami survivalu. Akcja gry ma się toczyć w małym miasteczku w Ameryce Środkowej, a do dyspozycji graczy oddanych ma zostać sześciu agentów, z trzema różnymi klasami do wyboru.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na tej samej karcie pojawiły się także informacje na temat dwóch trybów rozgrywki nazwanych Storm (tryb PvEvP) oraz Expedition (PvE). Pierwszy z nich ma być dostępny dla 45 graczy, którzy podzieleni będą na dwie drużyny nękane dodatkowo przez trzecią frakcję sterowaną przez sztuczną inteligencję. Drugi zaś ma być trybem singleplayer, gdzie rozgrywka opierać się będzie na „operacjach wycieczkowych”.

Na stronie pojawiły się także załączone powyżej zrzuty ekranu, ujawniające fragmenty gameplay’u. Opis sugerował także, że The Division Heartland ma „wkrótce” zadebiutować.

Przeczytaj też: Jaki procesor do gier kupić?

Co ciekawe Ubisoft dość szybko usunął produkt ze swojego sklepu i wiele wskazuje na to, że informacje o grze pojawiły się po prostu za wcześnie. Możliwe, że francuska firma ogłosi więcej szczegółów na temat The Division Heartland 10 września, czyli podczas pokazu, na którym zaprezentowane ma zostać chociażby Assassin’s Creed Mirage. Produkcja zmierza na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.