Zapowiedziano The Division Resurgence. To nowa strzelanka free to play na smartfony

The Division Resurgence

Nie da się ukryć, że dzisiaj obrodziło w wiadomości branżowe. W końcu poznaliśmy oficjalną datę premiery God of War Ragnarok, zapowiedziano Gwent: Rogue Mage, a teraz Ubisoft dołożył swoje trzy grosze i ujawnił The Division Resurgence. Jest to gra mobilna w znanym uniwersum.

The Division Resurgence oficjalnie

Zwiastun The Division Resurgence

The Division Resurgence to mobilna gra AAA od Ubisoftu, która jest kanoniczną odsłoną serii. Podczas zabawy ponownie trafimy do dużego otwartego świata, który będziemy eksplorować solo albo w kooperacji. W grze mamy też znaleźć ciekawy wątek fabularny, różnorodne zadania i sporo frakcji.

Przeczytaj też: Minecraft za darmo

W The Division Resurgence oczywiście nie zabraknie wielu broni do znalezienia, mnogości opcji personalizacji ani… niezłej jak na urządzenia mobilne grafiki. A skoro o urządzeniach mobilnych mowa, to gra zadebiutuje na smartfonach oraz tabletach z systemami Android i iOS. Produkcja zostanie udostępniona całkowicie za darmo, choć rzecz jasna twórcy zadbają o opcjonalne mikropłatności. Data premiery pełnej wersji Resurgence nie jest jeszcze znana, lecz na ten moment Ubisoft zachęca do zapisywania się do zamkniętej alfy, o tutaj. Testy mają wystartować „wkrótce”, ale w tym przypadku również nie podano konkretnego terminu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z