Oto Fallout Shelter dla fanów Skyrima. The Elder Scrolls: Castles oficjalnie zapowiedziane

The-Elder-Scrolls-Castle

The Elder Scrolls: Castles to w zasadzie gra, która została już wydana kilka miesięcy temu. Teraz jednak Bethesda zdecydowała się na jej oficjalną zapowiedź. Towarzyszą jej też wstępne zapisy do rozgrywki.

The Elder Scrolls: Castles – zapowiedź

The Elder Scrolls: Castles to gra, która zasadniczo przypomina Fallout Shelter. Rozgrywka polega więc na zarządzaniu dynastią, gdzie jeden dzień w prawdziwym życiu odpowiada jednemu roku w grze.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tytuł ten został właśnie oficjalnie zapowiedziany przez Bethesdę. Tym samym ruszyły już wstępne zapisy do pobrania gry, które odbywają się na oficjalnej stronie producenta.

Jak informuje Bethesda, The Elder Scrolls: Castles jest obecnie dostępne wyłącznie w Filipinach. Produkcja zostanie udostępniona w innych krajach w nadchodzących miesiącach.

Na końcu przypomnijmy, że będzie ona dostępna na urządzeniach mobilnych. Aplikacja kierowana jest więc do użytkowników z telefonami z systemami Android oraz iOS.

Źródło: Bethesda

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.