The Elder Scrolls Online osiągnęło gigantyczny sukces! Gracze wydali na grę prawdziwą fortunę

The Elder Scrolls Online

Jakiś czas temu Bethesda poinformowała, że The Elder Scrolls VI wkroczyło w fazę produkcyjną. Tymczasem – jak się okazuje – The Elder Scrolls Online, czyli MMORPG osadzone w popularnym uniwersum, może pochwalić się fantastycznymi wynikami. Jeden z deweloperów ujawnił bowiem, że gracze wydali na wspomnianą produkcję prawdziwą fortunę.

Gracze The Elder Scrolls Online wydali na tytuł ponad 2 miliardy dolarów

The Elder Scrolls Online – zwiastun

Matt Firor – reżyser The Elder Scrolls Online – postanowił uświadomić graczom, jak dużą popularnością cieszy się MMORPG skierowane do fanów serii The Elder Scrolls. W rozmowie z serwisem GamesRadar deweloper stwierdził bowiem, że wspomniana produkcja „bardzo rzadko” wymieniana jest w gronie gier-usług, które odniosły sukces. Następnie podkreślił, że TESO radzi sobie „bardzo dobrze i to we właściwie każdym aspekcie”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazuje się, że Bethesda i ZeniMax nie mogą narzekać przede wszystkim na aspekt finansowy. Firor ujawnił bowiem, że gracze The Elder Scrolls Online wydali na tytuł ponad 2 miliardy dolarów. Reżyser stwierdził, że kwota ta jest „dowodem na zaangażowanie zarówno graczy, jak i twórców”. Deweloper nie kryje zadowolenia z sukcesu wspomnianej produkcji, zwłaszcza że zespół „uwielbia” nad nią pracować.

Na koniec warto przypomnieć, że The Elder Scrolls Online dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Graliście w MMORPG osadzone w uniwersum serii The Elder Scrolls? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Źródło: GamesRadar

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.