The Elder Scrolls Online i dwie inne gry za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

The Elder Scrolls Online

Dzisiaj czwartek, dlatego też Microsoft przedstawił nową ofertę Xbox Free Play Days. Podobnie jak tydzień temu, tak i w ten weekend posiadacze konsol amerykańskiej firmy będą mieli okazję sprawdzić za darmo trzy produkcje. Tym razem będą to The Elder Scrolls Online, Bloodstained: Ritual of the Night i Destiny 2.

REKLAMA

The Elder Scrolls Online, Bloodstained: Ritual of the Night i Destiny 2 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (25-28 sierpnia)

The Elder Scrolls Online – zwiastun

Abonenci Microsoftu w każdy weekend otrzymują możliwość sprawdzenia kolejnych produkcji i podobnie jest tym razem. Od dzisiaj subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 28 sierpnia, czyli do najbliższej niedzieli.

Warto zauważyć, że podstawowa wersja Destiny 2 już od jakiegoś czasu dostępna jest w modelu free-to-play. Do 30 sierpnia zainteresowani mogą jednak bez dodatkowych kosztów zapoznać się również z dodatkami „Twierdza Cieni”, „Poza Światłem” i „Królowa-Wiedźma”.

Zobacz też: Gry na Xbox 360

Jak podoba Wam się najnowsza oferta Xbox Free Play Days? Dajcie znać w komentarzach, którą z wymienionych wyżej produkcji sprawdzicie w najbliższy weekend.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!