The Evil Within 1 & 2 za darmo! Ostatnia szansa na skompletowanie świetnej serii przed Halloween

The Evil Within The Evil Within 2

Przypominajka przed Halloween. Tylko jeszcze przez mniej więcej godzinę możecie odebrać The Evil Within za darmo. A po upływie tego czasu zgarniecie drugą odsłonę tej świetnej serii.

The Evil Within 1 & 2, Eternal Threads i Tandem: A Tale of Shadows za darmo w Epic Games Store

Zwiastun The Evil Within 2

Przypominamy – The Evil Within oraz Eternal Threads są jeszcze dostępne za darmo w Epic Games Store. Obydwa tytuły można odebrać tylko do dziś do godziny 16:59. Potem sklep zaoferuje kolejne darmowe gry.

A w kwestii gier z Epic Games Store na następny tydzień szykuje się kolejna gratka dla fanów horroru. Epic udostępni bowiem do pobrania drugą część The Evil Within. I chociaż ta znacznie obniżyła loty względem poprzedniczki, tak nadal to świetna okazja, aby skompletować całą serię bez żadnych kosztów.

Zwiastun Tandem: A Tale of Shadows

Następną „darmówką” jest z kolei Tandem: A Tale of Shadows. Karta produktu opisuje ten tytuł jako „nowe spojrzenie na gatunek logicznych platformówek”.

Zobacz też: Gry na nudę

Dwie powyższe gry pozostaną darmowe do 2 listopada. W tym przypadku mamy więc jeszcze trochę czasu na przypisanie ich do naszych bibliotek.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.