Hi-Fi Rush to jedna z najwyżej ocenianych gier ostatnich miesięcy! Niespodziewany hit od Tango Gameworks

Hi-Fi Rush

Hi-Fi Rush niespodziewanie zadebiutowało w zeszłym tygodniu na rynku. Nowa produkcja studia Tango Gameworks z miejsca podbiła serca graczy, zbierając na Steam niemal same pozytywne opinie. Okazuje się, że wspomniany tytuł zachwycił również branżowe media i jest obecnie jedną z najwyżej ocenianych gier ostatnich miesięcy.

REKLAMA

Recenzje Hi-Fi Rush potwierdzają, że produkcja Tango Gameworks to prawdziwa perełka

Hi-Fi Rush – zwiastun premierowy

W chwili pisania tej wiadomości Hi-Fi Rush może pochwalić się średnią ocen na poziomie 90% (na podstawie 22 opinii) w serwisie OpenCritic. Należy jednak podkreślić, że wszyscy recenzenci polecają najnowszą produkcję studia Tango Gameworks. Sam tytuł jest natomiast chwalony przede wszystkim za wciągającą rozgrywkę i oprawę audiowizualną.

Warto także zwrócić uwagę, że Hi-Fi Rush świetnie wypada również na tle wydanych w ostatnim czasie produkcji. Jak wynika z danych dostępnych we wspomnianym serwisie OpenCritic, nowe dzieło studia Tango Gameworks może pochwalić się równie wysoką średnią ocen co Dead Space Remake, Dwarf Fortress oraz Chained Echoes.

Tylko jeden tytuł, który zadebiutował na rynku w ciągu ostatnich 90 dni, może pochwalić się na OpenCritic wyższą średnią ocen od Hi-Fi Rush. Mowa tutaj o jednej z najlepszych gier 2022 roku, czyli God of War: Ragnarok. Deweloperzy z Tango Gameworks mają więc powody do zadowolenia.

Zobacz też: Jaki monitor do 500 zł kupić

Hi-Fi Rush dostępne jest na PC oraz konsolach Xbox Series X|S. Produkcja studia Tango Gameworks znajduje się również w bibliotece Xbox Game Pass. Mieliście już okazję sprawdzić wspomniany tytuł? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!