Wielki hit od dzisiaj za darmo w Epic Games Store! To jeden z najlepszych horrorów wszech czasów

Epic Games Store The Evil Within

Epic Games Store to platforma dobrze znana graczom m.in. ze skłonności do rozdawania gier na PC za darmo. Konkurent Steama od lat konsekwentnie udostępnia graczom bezpłatne produkcje co tydzień, ale dziś firma przygotowała nad wyraz hojny prezent. Otóż można już odebrać bez żadnych opłat jeden z najlepszych horrorów wszech czasów, a także intrygującą, pełną zagadek grę fabularną!

The Evil Within i Eternal Threads za darmo w Epic Games Store

Zwiastun The Evil Within

The Evil Within to bez wątpienia jeden z najlepszych horrorów wszech czasów, o czym świadczą m.in. wspaniałe recenzje tej produkcji. W grze wcielamy się w postać detektywa imieniem Sebastian, który trafia do ponurej mieściny, by zbadać sprawę tajemniczej zbrodni w szpitalu psychiatrycznym. Towarzyszący bohaterowi partnerzy zostają szybko zamordowani na jego oczach, a on sam traci przytomność. Gdy odzyskuje świadomość, zaczyna się prawdziwa walka o przetrwanie.

Zwiastun Eternal Threads

Z kolei Eternal Threads to gra fabularna, naszpikowana wszelkiej maści zagadkami. Protagonistą opowieści jest agent, który potrafi manipulować czasem. Naszym zadaniem będzie ocalenie ofiar pożaru, który już się wydarzył, choć nie możemy zwyczajnie zapobiec temu wydarzeniu.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na nudę

Obie gry są już dostępne za darmo w Epic Games Store, choć nie da się ukryć, że „gwiazdą tygodnia” jest zdecydowanie The Evil Within. Produkcje pozostają dostępne bezpłatnie do 26 października do godziny 16:59.

Trzeba przyznać, że tym razem Epic Games naprawdę się postarało. Dobór gier jest też szczególnie ciekawy z uwagi na zbliżające się Halloween – The Evil Within będzie w tym przypadku jak znalazł. Innymi słowy – nic, tylko brać!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.