The Expanse: A Telltale Series na obszernej rozgrywce. Eksploracja w stanie nieważkości i nie tylko

The Expanse: A Telltale Series

Od zapowiedzi The Expanse: A Telltale Series minął już ponad rok. W sierpniu Telltale Games oraz Deck Nine podzielili się natomiast pierwszymi fragmentami rozgrywki ze wspomnianego tytułu. Tymczasem w sieci pojawił się obszerny gameplay, dzięki któremu zainteresowani mogą dokładnie przyjrzeć się poszczególnym elementom produkcji.

REKLAMA

W sieci pojawił się nowy gameplay z The Expanse: A Telltale Series

The Expanse: A Telltale Series – gameplay

Powyższy materiał wideo trwa blisko 10 minut. Gameplay pokazuje m.in. eksplorację w stanie nieważkości, a także jeden z wpływających na dalszy przebieg zabawy wyborów, przed którym gracze staną w trakcie rozgrywki. Całość okraszona jest natomiast komentarzem dwójki deweloperów z Telltale Games oraz Deck Nine.

Wciel się w rolę Caminy Drummer, pierwszej oficer na pokładzie The Artemis, statku kosmicznego goniącego za cennym łupem w odległych regionach pasa. Musisz dowodzić załodze pełnej silnych osobowości o napiętych relacjach oraz podejmować trudne decyzje, które zaważą na losach wielu ludzi

– informuje opis gry w Epic Games Store

Zobacz też: Najlepsze tablety do rysowania

The Expanse: A Telltale Series ma zadebiutować latem bieżącego roku. Dokładana data premiery nie jest jednak jeszcze znana. Warto również dodać, że obecnie potwierdzono wyłącznie wersję na komputery osobiste. Niewykluczone jednak, że produkcja Deck Nine i Telltale Games ukaże się także na konsolach.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!