The Expanse: Telltale Series na pierwszym gameplayu! Fani serialu będą bardzo podekscytowani

The Expanse: Telltale Series

The Expanse: Telltale Series zostało zapowiedziane pod koniec zeszłego roku, w trakcie gali TGA 2021, i od tego czasu nie usłyszeliśmy o produkcji żadnych nowości. Aż do dzisiaj, kiedy to odbyło się Gamescom Opening Night Live. Telltale Games przedstawiło światu nie The Wolf Among Us 2, a grę w świecie marki należącej do Amazona.

REKLAMA

Gameplay z The Expanse: Telltale Series wypada całkiem nieźle

The Expanse: Telltale Series – gameplay

Podczas wydarzenia mogliśmy sprawdzić Caminę Drummer, główną bohaterkę serialu Amazona, w akcji. Wciela się w nią Cara Gee, czyli ta sama aktorka, która występowała w produkcji amerykańskiej korporacji. Na gameplayu mogliśmy sprawdzić, jak protagonistka eksploruje niektóre z lokacji, a także jak dużo wyborów przyjdzie jej podjąć w trakcie historii. To od naszych czynów będzie zależeć, kto przeżyje, a kto zginie w trakcie wielkiej ekspedycji.

Przeczytaj też: Najlepsze soundbary do telewizora

Premiera The Expanse: Telltale Series odbędzie się latem 2023 roku, a tytuł Telltale Games trafi na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać