The Finals nie narzeka na brak zainteresowania. W testach beta wzięło udział kilka milionów graczy!

The Finals

Już tydzień temu informowaliśmy, że beta The Finals cieszy się dużym zainteresowaniem wśród użytkowników Steam. Tymczasem wspomniane testy dobiegły końca, a Embark Studios podzieliło się ważną statystyką. Deweloperzy ujawnili bowiem, ilu graczy zdecydowało się przetestować nowego FPS-a.

Twórcy The Finals podsumowują testy beta. Wiemy, ilu graczy sprawdziło nowego FPS-a

We wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) poinformowano, że w beta testach The Finals udział wzięło 7,5 miliona graczy. Embark Studios podkreśla, że był to „niezapomniany tydzień”, ale zespół nie zamierza spoczywać na laurach. Deweloperzy zapewniają, że wysłuchają opinii graczy i na ich podstawie wprowadzą poprawki oraz ulepszenia.

Graj po swojemu – The Finals daje ci pole do popisu, nieważne, czy skradasz się za przeciwnikiem z kataną w ręce, czy walisz komuś na głowy budynek! Najróżniejsze umiejętności, budowy ciała, arsenał broni i gadżetów to narzędzia do stworzenia własnego, niepowtarzalnego stylu!– informuje opis gry na Steam.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS Vita

Na koniec przypomnijmy, że The Finals powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Dokładna data premiery gry wciąż nie jest jednak znana. Warto natomiast pamiętać, że nadchodząca produkcja Embark Studios będzie dystrybuowana w modelu free-to-play.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.