The First Berserker Khazan zredefiniuje gatunek RPG-ów? Gameplay zapowiada po prostu rewelacyjną grę

The First Berserker Khazan

Na tegorocznej gali The Game Awards 2023 nie zabrakło zapowiedzi także mniej oczywistych pozycji, które mogą po prostu zaskoczyć. Taką nieoczywistą perełką może okazać The First Berserker Khazan. Ujawniony gameplay prezentuje nie tylko ciekawy świat, ale też interesującą oprawę wizualną.

The First Berserker Khazan na intrygującym materiale z gameplayem

The First Berserker Khazan — trailer

The First Berserker Khazan to kolejna gra od studia Nexon, której akcja rozgrywać się będzie w świecie Dungeon Fighter Online. Bohaterem tej pozycji będzie — jak sam tytuł wskazuje — Khazan. Niesłusznie skazany i wygnany generał, który obiera ścieżkę vendetty.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Twórcy zapowiedzieli, że Khazan w swoim arsenale będzie miał szereg ofensywnych i defensywnych akcji, które mogą być wyjątkowo skomplikowane. Nie bez znaczenia jest też oprawa wizualna, która mimo pewnej specyfiki cieszy oczy i zachęca do jej sprawdzenia.

Przeczytaj też: Gry postapokaliptyczne

The First Berserker Khazan może faktycznie zaskoczyć, choć do momentu premiery należy podchodzić do niej z pewnym dystansem. Zamierzacie czekać? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: The Game Awards 2023

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.