[Akt.] The Forgotten City i Last Stop kolejnymi grami w Xbox Game Pass od dnia premiery

The Forgotten City

Właśnie dowiedzieliśmy się, że do biblioteki Xbox Game Pass już wkrótce trafią dwie ciekawe zapowiadające się gry w postaci The Forgotten City i Last Stop. „Dobrą nowinę” zdradził sam Xbox, więc nie trzeba się obawiać o wiarygodność tej informacji.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

The Forgotten City i Last Stop niedługo w Xbox Game Pass

Zwiastun The Forgotten City

The Forgotten City to gra przygodowa, która wywodzi się z moda do The Elder Scrolls V: Skyrim o tej samej nazwie. Wcielimy się tu w postać podróżnika, który trafia do pełnego tajemnic podziemnego miasta, gdzie odkrywa, że ciała przybyłych na miejsce badaczy zamieniły się w złote posągi. Naszym zadaniem będzie zrozumienie, co tak naprawdę zaszło.

Z kolei Last Stop jest przygodówką opowiadającą o losach trójki nieznajomych. Historia każdej osoby została przedstawiona jako osobny akt, jednak z czasem wszystko połączy się w jedną całość, uświadamiając gracza o powiązaniach pomiędzy bohaterami i ich tajemnicach.

The Forgotten City zadebiutuje 28 lipca 2021 roku, a Last Stop 6 dni wcześniej, czyli 22 lipca. Obie gry trafią do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery; co prawda w filmie promocyjnym przy The Forgotten City mowa o 29 lipca, jednak możliwe, że to błąd. Subskrybenci usługi Microsoftu uruchomią wymienione produkcje na konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S), ale niewykluczone, że ostatecznie firma zadba też o graczy pecetowych i miłośników grania w chmurze przez Xbox Cloud Gaming.

Pod koniec warto wspomnieć, że jest spora szansa, że 8 lipca w Xbox Game Pass pojawi się jeszcze Tropico 6, a tydzień później (15.07) – Farming Simulator 19. W przeciwieństwie do informacji o The Forgotten City i Last Stop to jednak tylko plotki, więc nie należy robić sobie wielkich nadziei.

Aktualizacja – 09.07.2021, 13:25

Tweet Xboxa, który był źródłem informacji zawartych w niniejszym tekście, został usunięty. W najgorszym wypadku może to oznaczać, że doszło do pomyłki i premiera The Forgotten City i/lub Last Stop w Xbox Game Pass nie dojdzie do skutku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z