Znamy datę The Game Awards 2023! Geoff Keighley zdradza, kiedy poznamy Grę Roku

The Game Awards

Wczorajsze wydarzenie otwierające targi Gamescom 2023 pełne było ekscytujących materiałów prezentujących wiele nadchodzących gier. Jednocześnie prowadzący pokaz Geoff Keighley potwierdził dokładną datę innego wydarzenia, a więc The Game Awards 2023. To właśnie wtedy poznamy produkcję, która zdobędzie tytuł Gry Roku 2023.

Wydarzenie The Game Awards 2023 rozgrzeje graczy już na początku grudnia

The Game Awards 2022
The Game Awards

Keighley jako gospodarz i producent wczorajszego wydarzenia potwierdził, że The Game Awards 2023 odbędzie się już 7 grudnia 2023 roku. Impreza odbędzie się Peacock Theatre w Los Angeles, a publiczna sprzedaż biletów na to wydarzenie — podobnie jak kolejne szczegóły organizacyjne — zostanie ogłoszona w nadchodzących miesiącach.

Możemy więc spodziewać się, że podczas akurat tej imprezy ponownie dane nam będzie zobaczyć wiele intrygujących zapowiedzi i wyczekiwanych aktualizacji na temat wielu gier. To właśnie podczas TGA 2022 Hideo Kojima ujawnił Death Stranding 2, a From Software zaprezentowało Armored Core 6.

Zeszłoroczne wydarzenie z tego cyklu pełne było nie tylko typowo growych emocji, ale także dodatkowych atrakcji uświetniających całą imprezę. Dość powiedzieć, że nie zabrakło muzycznych występów, z których wymienić można np. Hoziera wykonującego utwór „Blood Upon the Snow”, stanowiący OST w God of War Ragnarok.

Przeczytaj też: Ranking procesorów

Oczywiście na ten moment są to jedyne informacje, jakie mamy na temat tego eventu, lecz biorąc pod uwagę renomę i doświadczenie Keighleya możemy być niemal pewni, że będzie to impreza na wysokim poziomie. Pozostaje mieć nadzieję, że wzorem poprzedniego roku walka o tytuł Gry Roku 2023 będzie równie ekscytująca co podczas ostatniej imprezy, kiedy to — ku radości wielu graczy — wygrało Elden Ring.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.