Nadchodzi RTS osadzony w realiach I wojny światowej. Stoją za nim branżowi wyjadacze!

The Great War Western Front

The Great War: Western Front to strategia czasu rzeczywistego osadzona w realiach Wielkiej Wojny. Za grę odpowiada studio Petroglyph, które zaprezentowało swój tytuł na Future Games Show w ramach targów Gamescom. Twórcy mają na swoim koncie pracę przy serii Command & Conquer.

REKLAMA

I wojna światowa nadchodzi jako gra strategiczna

Trailer The Great War: Western Front

Tytuł pozwoli graczom na spróbowanie swoich sił w dowodzeniu obiema stronami konfliktu i poznaniu ich perspektyw. Rozgrywka w The Great War: Western Front została podzielona na dwie części. Pierwsza to skala mikro, czyli bezpośrednie dowodzenie wojskami w trakcie starć, druga natomiast dotyczy zarządzania całym frontem z poziomu mapy.

Zobacz też: Głośnik przenośny

O wierność historyczną twórcy chcą zadbać we współpracy z brytyjskim Imperial War Museum, co na pewno ucieszy fanów historii, a w szczególności omawianego okresu. Gra zostanie wydana na PC w 2023 roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!