The Inquisitor z dokładną datą premiery! Wiemy, kiedy zadebiutuje gra na podstawie książek Jacka Piekary

The Inquisitor

Pod koniec września ujawniono przybliżony termin debiutu The Inquisitor, a użytkownicy komputerów osobistych otrzymali możliwość zapoznania się z wersją demonstracyjną. Wczoraj natomiast studio The Dust – wspólnie z wydawcą, czyli firmą Kalypso Media – postanowiło przypomnieć graczom o nadchodzącej produkcji na podstawie cyklu powieści autorstwa Jacka Piekary. Deweloperzy ujawnili bowiem dokładną datę premiery wspomnianego tytułu.

The Dust i Kalypso Media ujawniają datę premiery The Inquisitor i zapraszają za kulisy produkcji

The Inquisitor – materiał zza kulis produkcji

Zgodnie z przekazanymi informacjami premiera The Inquisitor odbędzie się 8 lutego 2024 roku. The Dust i Kalypso Media postanowili natomiast uczcić moment ogłoszenia debiutu wspomnianego tytułu nowy materiałem promocyjnym. Deweloperzy – wspólnie z wydawcą – przygotowali wideo, które pozwala zainteresowanym zajrzeć za kulisy produkcji.

Jest to pierwszy – z trzech zaplanowanych – materiałów zakulisowych gry The Inquisitor. Gwiazdą powyższego nagrania jest natomiast Jamie Maclachlan – aktor głosowy wcielający się w głównego bohatera gry, czyli Mordimera Madderdina – który podzielił się swoimi odczuciami zarówno na temat wspomnianej postaci, jak i samej produkcji. W najnowszym wideo nie zabrakło też kilku ujęć z rozgrywki.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Cyberpunk 2077

Na koniec warto dodać, że The Inquisitor zadebiutuje na początku lutego 2024 roku jednocześnie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Nadchodząca produkcja studia The Dust dostępna będzie w pełnej polskiej wersji językowej. Zamierzacie sięgnąć po grę na podstawie powieści Jacka Piekary? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.