The Inquisitor z terminem premiery! Polska produkcja otrzymała nawet wersję demo

The Inquisitor

Od maja ubiegłego roku możemy śledzić, jak postępują prace na dość intrygującym projektem — The Inquisitor, który bazuje na prozie Jacka Piekary. Mimo dość dużego zainteresowania trzeba przyznać, że grafika przedstawiana na tych trailerach… pozostawia wiele do życzenia. Teraz zaś twórcy potwierdzili przybliżony termin premiery i oferują graczom specjalnie przygotowaną wersję demo.

Demo The Inquisitor będzie dostępne w ramach Steam Next Fest

The Inquisitor
The Inquisitor

Zgodnie z najnowszym komunikatem polskiego studia The Dust przybliżona data premiery The Inquisitor ustalona została na luty 2024 rok. Co ciekawe, do tej pory twórcy wskazywali, że gra zadebiutuje jeszcze w ostatnim kwartale bieżącego.

Osoby oczekujące na przygody Mordimera Madderdina mimo wszystko mogą mieć powody do zadowolenia, bo deweloperzy przekazali informację, że już niebawem otrzyma wersję demo. Próbna wersja krwawej konfrontacji z grzesznikami dostępna będzie w ramach Steam Next Fest od 9 do 16 października 2023 roku.

Wersja demo ma pozwalać graczom zwiedzić fragment miasta Koenigstein, gdzie zajmiemy się sprawą wampira, który oczywiście poluje na niewinnych ludzi. W ramach tego śledztwa nie unikniemy wizyty w Nieświecie, gdzie będziemy musieli odkryć tajemnice skrywane przez podejrzanych.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 10000 zł

Okazja do przetestowania The Inquisitor dla wielu osób będzie czynnikiem determinującym zakup pełnej wersji przy okazji premiery. Pytanie tylko, czy „lekko” przestarzała grafika zrekompensowana będzie nietuzinkową fabułą i świetnym klimatem? Przedsmak tego otrzymamy już wkrótce.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.