The Inquisitor na premierę z lepszą oprawą wizualną? Deweloperzy przypominają nadchodzący debiucie

The Inquisitor

Pierwsze miesiące 2024 na pierwszy rzut oka nie obfitują w wielkie premiery, choć jeśli się nieco bliżej, to dostrzec można kilka mniej głośnych premier. Jedną z nich jest The Inquisitor od polskiego studia The Dust, czyli produkcja bazująca na uniwersum wykreowanym przez Jacka Piekarę. Z okazji nadchodzącego debiutu, deweloperzy postanowili przypomnieć graczom o tym projekcie.

The Inquisitor jednak dostanie lepszą oprawę wizualną?

The Inquisitor — trailer z targów Gamescom 2023

Przy okazji zbliżającego się debiutu The Inquisitor deweloperzy z grupy The Dust postanowili przypomnieć, że taka produkcja w ogóle powstaje. Dla wszystkich oczekujących niezwykle ważną informacją będzie fakt, że data wydania nie zmieniła się i zgodnie z planem trafi do rąk graczy 8 lutego 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Prezes grupy The Dust — Jakub Wolf — poinformował, że studio ukończyło pracę nad projektem na przeszło miesiąc przed debiutem. Teraz ekipa skupia się na przygotowywaniu patcha Day One, który ma zostać udostępniony w dniu premiery.

The Inquisitor
The Inquisitor

Jedną z rzeczy, na którą narzekało wielu graczy przy okazji materiałów promocyjnych i udostępnionej wersji demo to oprawa wizualna. Ta rzeczywiście odbiega nieco od dzisiejszych standardów, lecz według słów Wolfa doczekała się ona konkretnych usprawnień.

Graficznie gra zyskała bardzo istotny improvement po wdrożeniu H-Trace. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto ograł festiwalowe demo gry, zobaczy istotną różnicę. Optymalizacja, na którą zwracali uwagę odbiorcy dema, również została poprawiona. Jesteśmy przekonani, że również ten element w dniu premiery zaskoczy pozytywnie graczy.

Jakub Wolf — prezes grupy The Dust

Wychodzi więc na to, że The Inquisitor doczekała się dynamicznego systemu oświetlenia i okluzji. Z perspektywy dotychczasowych materiałów brzmi to całkiem dobrze, choć oczywiście nie rozwiąże wszystkich problemów.

Przeczytaj też: Gry offline

The Inquisitor zadebiutuje na PC (Steam i Epic Games Store) oraz PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zamierzacie sprawdzić tę produkcję? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Inwestycje.pl

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.