The Inquisitor odniesie sukces? Zobaczcie fabularny zwiastun gry na podstawie prozy Jacka Piekary!

The Inquisitor

Pod koniec września ubiegłego roku studio The Dust poinformowało, że gra na podstawie cyklu powieści Jacka Piekary ukaże się na rynku pod tytułem The Inquisitor. Deweloperzy zaprezentowali wówczas również nowy zwiastun swojej produkcji. W ostatnich miesiącach brakowało jednak informacji i materiałów związanych ze wspomnianym projektem. Na szczęście twórcy postanowili przerwać milczenie.

Deweloperzy ze studia The Dust prezentują fabularny zwiastun gry The Inquisitor na podstawie powieści Jacka Piekary

The Inquisitor – zwiastun fabularny

Deweloperzy ze studia The Dust wspólnie z firmą Kalypso Media Group opublikowali dziś bowiem fabularny zwiastun The Inquisitor. Niestety materiał nie pozwala dokładnie przyjrzeć się rozgrywce. Trailer prezentuje jedynie krótki fragment, w którym bohater przemierza znajdujący się w mieście targ.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Następnie oczami bohatera zainteresowani mogą obejrzeć kukiełkowy teatrzyk, za którego sprawą twórcy przedstawiają wstępne informacje związane ze światem gry. Czy The Inquisitor odniesie sukces? Uniwersum na pewno ma duży potencjał, ale niewykluczone, że w tym przypadku dobra historia i interesujący setting nie wystarczą.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Gothic

The Inquisitor zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Produkcja studia The Dust ma zadebiutować na wymienionych platformach w 4. kwartale bieżącego roku. Na dokładną datę premiery gry na podstawie cyklu powieści autorstwa Jacka Piekary trzeba jednak jeszcze nieco poczekać.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.