The Inquisitor na zwiastunie. Grafika w grze na podstawie powieści Jacka Piekary wygląda naprawdę słabo

The Inquisitor

Na początku kwietnia bieżącego roku do sieci trafił fabularny zwiastun The Inquisitor, czyli nadchodzącej przygodowej gry akcji na podstawie Cyklu Inkwizytorskiego autorstwa Jacka Piekary. Tymczasem studio The Dust postanowiło ponownie przypomnieć graczom o swojej produkcji. Deweloperzy z okazji targów Gamescom 2023 opublikowali bowiem nowy zwiastun, w którym nie zabrakło miejsca na fragmenty rozgrywki.

The Inquisitor na zwiastunie z fragmentami rozgrywki. Gra ma zadebiutować „wkrótce” na PC i konsolach

The Inquisitor – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Powyższy zwiastun pozwala sprawdzić, jak The Inquisitor prezentuje się w akcji. Udostępnione przez deweloperów ujęcia pokazują m.in. prowadzenie śledztwa i rozmowę z jedną z postaci niezależnych. Twórcy poświęcili także nieco czasu na eksplorację, walkę z oponentami i rozwiązywania zagadek. Trailer informuje również, że gra zadebiutuje „wkrótce”, ale na dokładną datę premiery trzeba jeszcze nieco poczekać.

W oczy rzuca się jednak przede wszystkim oprawa wizualna, która – delikatnie mówiąc – znacząco odbiega od dzisiejszych standardów. W prawym górnym rogu widnieje co prawda informacja, że prace nad The Inquisitor wciąż trwają, a materiał nie przedstawia finalnego produktu. Trudno jednak spodziewać się, by w dniu premiery produkcja studia The Dust miała prezentować się dużo lepiej pod względem jakości grafiki.

Zobacz też: Ranking najlepszych procesorów

The Inquisitor zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w 4. kwartale bieżącego roku. Produkcja studia The Dust ma być dostępna w pełnej polskiej wersji językowej.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.