The Invincible na nowym materiale wideo! Kilka informacji o fabule, wyborach i nie tylko

The Invincible

W zeszłym miesiącu gracze mieli okazję zobaczyć fabularny zwiastun The Invincible – nadchodzącej przygodówki FPP z elementami thrillera na podstawie powieści Stanisława Lema. Okazuje się jednak, że deweloperzy ze studia Starward Industries nie zamierzają zwalniać tempa. Do sieci trafił bowiem kolejny materiał promocyjny, w którym twórcy zabierają nas zza kulisy produkcji.

Nowy materiał wideo poświęcony The Invincible zabiera graczy za kulisy produkcji Starward Industries

The Invincible – materiał zza kulis

Udostępniony kilka dni temu materiał pozwala lepiej poznać deweloperów ze studia Starward Industries. Dzięki wideo zainteresowani mogą również zobaczyć, jak wygląda praca nad The Invincible od kuchni. Przede wszystkim jednak twórcy opowiadają nieco o misji, którą gracze będą musieli wykonać na Regis III.

Zgodnie z zapowiedziami w The Invincible gracze wcielą się w „wyjątkowo bystrą i subtelnie ironiczną” astrobiolożkę Yasną. Eksploracyjna wyprawa szybko zamieni się jednak w misję ratunkową, podczas której bohaterka będzie wykonywać rozkazy swojego Astrogatora. Z czasem jednak protagonistka zacznie słuchać również własnej intuicji.

W The Invincible nie zabraknie bowiem wyborów, które mają wpływać na dalszy przebieg opowieści. Deweloperzy ze Starward Industries zaznaczają, że decyzje podejmowane przez użytkowników będą wpływać nie tylko na historię, ale również na inne postacie, a przede wszystkim na relacje ze wspomnianym Astrogatorem o imieniu Novik.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Until Dawn

The Invincible powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na rynku jeszcze w 2023 roku, ale dokładna data premiery wciąż nie jest znana. Zamierzacie zagrać w produkcję na podstawie popularnej powieści Stanisława Lema? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.