The Invincible na nowym trailerze! Materiał zwiastuje przygodę z ciężkim i enigmatycznym klimatem

The Invincible

Nie da się ukryć, że 11bit studios ma w swoim portfolio wiele naprawdę ciekawych produkcji, które cechuje pewna unikatowość. Dobrym tego przykładem jest Frostpunk 2, którego najnowszy trailer został udostępniony podczas wczorajszego wydarzenia PC Gaming Show. Kolejną taką produkcją jest The Invincible, czyli gra oparta o prozę Stanisława Lema. Ona również otrzymała nowy, całkiem klimatyczny materiał.

The Invincible z kolejnym klimatycznym zwiastunem

The Invincible — zwiastun fabularny

Najnowszy trailer The Invincible skupia się na przedstawieniu głównej bohaterki gry — Yasny — która przy okazji misji ratunkowej odkrywa prawdziwy ogrom i enigmatyczność kosmosu. Członkini misji na Regis III przedstawiana jest jako osoba, której motywacją jest właśnie poznanie i zrozumienie tego, co ją otacza.

Jak podkreślają deweloperzy, jej naturalna ciekawość doprowadzi ją jednak w pewnym momencie do miejsca, gdzie będzie musiała „przemyśleć kwestie ludzkich ambicji i uprzedzeń”.

Yasna nie jest przerażona kosmosem. Jest raczej zdumiona wizją wciąż nieodkrytych zjawisk, a wykształcenie astrobiologa pomaga jej radzić sobie ze stresem i zachować koncentrację w momencie, gdy budzi się na nieznanej planecie bez załogi i poszatkowanymi w głowie wspomnieniami. Z początku profesjonalizm i naturalna ciekawość popychają ją do szukania odpowiedzi, i prób pomyślnego zakończenia misji. Jednak jej nastawienie powoli zmienia się w trakcie ekspedycji, gdy staje przed trudnymi moralnie decyzjami i uświadamia sobie, że nie wszystko i wszędzie jest dla nas.

Magdalena Kucenty — Starward Industries

Dzięki tym informacjom mamy jeszcze lepszy pogląd na to, w kogo przyjdzie się nam wcielić podczas zabawy w The Invincible, a wiedza ta z czasem faktycznie może okazać się niezwykle przydatna.

Przeczytaj też: Ranking słuchawek bezprzewodowych nausznych

Niestety, osoby liczące na ujawnienie konkretnej daty premiery mogą czuć pewne rozczarowanie, bo nadal jedyną potwierdzoną informacja jest, ta, że gra zadebiutuje jeszcze „w tym roku”. Na pocieszenie potwierdzone zostało, że podczas zbliżającego się Steam Next Fest chętni będą mogli przetestować dwie różne wersje demo The Invincible.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.