The Invincible wkrótce z wersją demo! Sprawdźcie gameplay z gry na podstawie powieści Stanisława Lema

The Invincible

Dobre wieści dla graczy, którzy czekają na premierę The Invincible – przygodówki FPP z elementami thrillera na podstawie powieści Stanisława Lema. W sieci pojawiło się bowiem sporo materiałów wideo prezentujących fragmenty rozgrywki z nadchodzącej produkcji studia Staward Industries. Nie jest to jednak jedyna warta uwagi informacja związana ze wspomnianym tytułem.

Starward Industries udostępni w tym tygodniu wersję demo gry The Invincible

The Invincible – gameplay z wersji demo

Powyższy gameplay pokazuje ujęcia z wersji demonstracyjnej, do której dostęp otrzymały wybrane branżowe redakcje i YouTuberzy. W sieci można znaleźć więc kilka obszernych materiałów, które pokazują „Niezwyciężonego” w akcji. Deweloperzy ze studia Staward Industries nie zapomnieli jednak również o zwykłych graczach.

W dniach 4-8 maja 2023 roku wspomniana wersja demonstracyjna zostanie udostępniona także na platformie Steam. Wiadomość ta z pewnością ucieszy wiele osób, które czekają na debiut The Invincible. Mamy też nadzieję, że studio Starward Industries oraz firma 11 bit studios – wydawca gry – podzielą się wkrótce również dokładną datą premiery.

Zobacz też: Najlepsze słuchawki gamingowe

The Invincible zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy także do zapoznania się z klimatycznym zwiastunem nadchodzącej produkcji studia Starward Industries.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.