The Invincible na nowym zwiastunie! Klimat wylewa się z ekranu, ale wciąż nie wiemy najważniejszego

The Invincible

Pod koniec listopada The Invincible otrzymało interesujący zwiastun wzorowany na klasycznych filmach dokumentalnych. W ostatnich tygodniach o produkcji na motywach powieści „Niezwyciężony” Stanisława Lema było jednak dość cicho. Na szczęście deweloperzy oraz wydawca postanowili podzielić się kolejnym materiałem promocyjnym wspomnianego tytułu.

Starward Industries i 11 bit studios zaprezentowali klimatyczny zwiastun gry The Invincible

The Invincible – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Powyższy zwiastun po raz kolejny zapowiada, że klimat będzie jedną z najmocniejszych stron The Invincible. W materiale nie zabrakło też fragmentów rozgrywki, które pozwalają sprawdzić, jak tytuł prezentuje się w akcji. Niestety Starward Industries i 11 bit studios wciąż nie ujawnili najważniejszego – dokładnej daty premiery gry.

Zmierz się z niespotykanym dotąd zagrożeniem, konsekwencjami ambicji ludzkości oraz personalnymi uprzedzeniami. Dokonuj wyborów, podążaj za tajemnicą… i nie zapominaj, że nie można lekceważyć geniuszu ewolucji

– informuje opis gry na Steam.

Zobacz też: Najlepsze gry strzelanki

The Invincible powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami produkcja studia Starward Industries ma zadebiutować na wymienionych platformach w tym roku. Zamierzacie sięgnąć po produkcję na motywach powieści „Niezwyciężony” Stanisława Lema? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.