The Invincible na nowym zwiastunie! Klimat wylewa się z ekranu, ale wciąż nie wiemy najważniejszego

The Invincible

Pod koniec listopada The Invincible otrzymało interesujący zwiastun wzorowany na klasycznych filmach dokumentalnych. W ostatnich tygodniach o produkcji na motywach powieści „Niezwyciężony” Stanisława Lema było jednak dość cicho. Na szczęście deweloperzy oraz wydawca postanowili podzielić się kolejnym materiałem promocyjnym wspomnianego tytułu.

REKLAMA

Starward Industries i 11 bit studios zaprezentowali klimatyczny zwiastun gry The Invincible

The Invincible – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Powyższy zwiastun po raz kolejny zapowiada, że klimat będzie jedną z najmocniejszych stron The Invincible. W materiale nie zabrakło też fragmentów rozgrywki, które pozwalają sprawdzić, jak tytuł prezentuje się w akcji. Niestety Starward Industries i 11 bit studios wciąż nie ujawnili najważniejszego – dokładnej daty premiery gry.

Zmierz się z niespotykanym dotąd zagrożeniem, konsekwencjami ambicji ludzkości oraz personalnymi uprzedzeniami. Dokonuj wyborów, podążaj za tajemnicą… i nie zapominaj, że nie można lekceważyć geniuszu ewolucji

– informuje opis gry na Steam.

Zobacz też: Najlepsze gry strzelanki

The Invincible powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami produkcja studia Starward Industries ma zadebiutować na wymienionych platformach w tym roku. Zamierzacie sięgnąć po produkcję na motywach powieści „Niezwyciężony” Stanisława Lema? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!