The Invincible otrzymał kolejny klimatyczny zwiastun rodem ze starych amerykańskich filmów dokumentalnych

The Invincible

Starward Industries oraz 11 bit studios kontynuują promowanie swojego nadchodzącego dzieła, jakim jest The Invincible. Po wcześniejszych prezentacjach ujawniających fragmenty gameplay’u przyszedł czas na kolejny intrygujący materiał. Tym razem przy okazji gali Golden Joystick Awards udostępniono bardzo klimatyczny trailer przedstawiający mroczną charakterystkę planety Regis III.

Najnowszy zwiastun The Invincible potwierdza, że na Regis III czaić się będzie niebezpieczeństwo

The Invincible – trailer

Udostępniony materiał nie powala długością, bo trwa zaledwie minutę, jednak zdradza wiele informacji na temat Regis III. Jest to bowiem planeta pozbawiona jakichkolwiek form życia, choć istnieją ku temu optymalne warunki. Nie oznacza to jednak, że jest to miejsce wolne od niebezpieczeństw, w końcu jako członek misji ratunkowej będziemy musieli rozwiązać zagadkę tajemniczego zaginięcia i śmierci jednej z ekspedycji. Fakt ten został bardzo ciekawie zaprezentowany na samym końcu przedstawionego filmu. Całe wideo utrzymane jest w tonie amerykańskich filmów dokumentalnych z lat 50., 60., i 70. XX wieku, co jeszcze lepiej pozwala poczuć klimat całego projektu.

Przeczytaj też: Mody do World of Tanks

Poza tym klimatycznym materiałem nie dowiedzieliśmy się nic więcej; data premiery tej produkcji nadal owiana jest tajemnicą. Wiadomo jedynie, że gra pojawi się na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Jeśli jesteście ciekawi jak prezentuje się The Invincible podczas prawdziwej rozgrywki to możecie o tym przeczytać w naszej relacji z drugiego dnia targów PGA 2022.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.