Polskie The Invincible promuje Unreal Engine! Gra wygląda świetnie i demonstruje możliwości silnika

The Invincible

W zeszłym miesiącu mieliśmy okazję zobaczyć nowy materiał z The Invincible, czyli przygodowej gry z elementami thrillera na podstawie powieści Stanisława Lema. Produkcja ma zadebiutować na rynku jeszcze w 2023 roku, choć niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery. Teraz The Invincible posłużyło Epic Games do promocji silnika Unreal Engine, a efekty współpracy można obejrzeć na opublikowanym materiale.

Epic promuje Unreal Engine przy wykorzystaniu polskiej produkcji The Invincible

Prezentacja Unreal Engine przy wykorzystaniu The Invincible

Polskie The Invincible, który bazuje na twórczości Stanisława Lema, zapowiada się naprawdę obiecująco. Studio odpowiedzialne za grę, czyli Stardward Industries, w dużej mierze składa się z osób, które wcześniej pracowały przy takich produkcjach jak Wiedźmin 3, Cyberpunk 2077 i Dying Light. Polska gra stała się teraz częścią promocji silnika Unreal Engine, czego efekty możemy zobaczyć na opublikowanym materiale.

Mając na uwadze jak świetne wrażenie robi oprawa graficzna The Invincible, wybór polskiej gry do promocji silnika nie zaskakuje. Dodatkowo na stronie Unreal Engine pojawił się wywiad z twórcami, którzy opowiedzieli nieco więcej o pracy nad produkcją. Według dyrektora technicznego The Invincible Daniela Betke silnik UE był najlepszym wyborem dla twórców ze względu na system Blueprints oraz Materials, które umożliwiły tworzenie rozległych krajobrazów.

Zobacz też: Najlepsze gry visual novel

Twórcy w wywiadzie postanowili również podzielić się swoimi inspiracjami, jakie towarzyszyły im przy tworzeniu The Invincible. Wśród nich wymieniają takie tytuły jak Firewatch i Obcy: Izolacja. Brzmi obiecująco, jednak na ten moment pozostaje nam czekać na kolejne materiały z tej wyjątkowej produkcji i oficjalne wieści w sprawie daty premiery.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.