The Invincible ze sporą aktualizacją! Voyager Update wprowadza kilka ważnych ulepszeń i nowości

The Invincible

Już w listopadzie 2023 roku twórcy The Invincible zapewnili, że planują rozwijać swoją grę. Wczoraj natomiast wspomniany tytuł doczekał się sporej aktualizacji. Przygotowany przez Starward Industries update wprowadził do polskiej produkcji na podstawie powieści Stanisława Lema kilka ważnych ulepszeń.

The Invincible z nowościami. Starward Industries udostępniło Voyager Update

The Invincible – zwiastun Voyager Update

Najnowszą aktualizację do gry The Invincible zatytułowano Voyager Update. Zgodnie z przekazanymi informacjami patch pozwoli graczom spojrzeć na „zdumiewające krajobrazy z nowej perspektywy”. Starward Industries wprowadziło bowiem opcję przełączenia widoku FPP na kamerę TPP w trakcie jazdy łazikiem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Twórcy The Invincible zdecydowali się również na zwiększyć prędkość chodu i sprintu w niektórych lokacjach. Domagało się tego wielu graczy, a deweloperzy postanowili odpowiedzieć na liczne prośby społeczności. Jednocześnie zaznaczono, że ze względu na „rozbudowany system dialogów i problemy z tempem” wspomniana zmiana została wprowadzona wyłącznie tam, gdzie było to możliwe.

Wraz z Voyager Update do The Invincible trafiły również nowe slajdy, które można znaleźć na Regis III. Gracze mogą więc odkryć kolejne historie i tajemnice związane ze wspomnianą planetą. Ostatnią ważną nowością jest opcja ustawienia szerszego pola widzenia. Zainteresowanych pełną listą zmian zachęcamy do zapoznania się z opisem aktualizacji na Steam.

Na koniec warto przypomnieć, że The Invincible dostępne jest na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Mieliście już okazję zapoznać się z produkcją studia Starward Industries? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach.

Źródło: Steam

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.