Demo The Invincible już na Steam! Sprawdźcie jak prezentuje się gra na podstawie prozy Stanisława Lema

The Invincible

Jednym z ciekawiej zapowiadających się projektów, które są obecnie w produkcji jest bez wątpienia The Invincible od polskiego studia Starward Industries. W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, że twórcy planują w niedalekiej przyszłości udostępnić oczekującym graczom wersję demo swojej produkcji. Zgodnie z tymi zapowiedziami testowe wydanie gry bazującej na podstawie prozy Stanisława Lema trafiło na Steam i jest dostępne dla każdego zainteresowanego!

Demo The Invincible dostępne do pobrania ze sklepu Steam

The Invincible
The Invincible

Pierwsze spojrzenie na zawartość wersji demo The Invincible otrzymaliśmy już na początku tego miesiąca, kiedy w sieci zaczęły pojawiać się konkretne fragmenty gameplayu. Widać na nich, że twórcy od czasu publikacji pierwszych materiałów znacząco dopracowali swoje dzieło, choć gdzieniegdzie nadal natrafić można na pomniejsze glitche.

Na uwagę zasługuje również fakt, iż demo obejmuje nieco większy fragment historii, niż to, co zostało udostępnione do tej pory. Nadal jednak produkcja nie zdradza nam zbyt wiele konkretów dotyczących fabuły; na te trzeba będzie oczywiście poczekać do premiery pełnej wersji gry.

Przeczytaj też: Gry z crossplayem

Wszyscy zainteresowani przetestowaniem The Invincible mogą pobrać darmową wersję demo, która dostępna jest na platformie Steam. Oficjalna premiera gry bazującej na podstawie Stanisława Lema ma mieć miejsce jeszcze w 2023 roku. Produkcja ukaże się wyłącznie na PC, PS5 i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.