The Judgment Collection debiutuje na PC. Spin-off serii Yakuza już dostępny na Steam

Judgment

SEGA sprawiła małą niespodziankę wszystkim fanom serii Yakuza, którzy na co dzień korzystają z komputerów osobistych. Dość niespodziewanie na Steam zadebiutowało dziś The Judgment Collection, dzięki czemu kolejni fani marki będą mieli okazję zapoznać się z dwoma spin-offami wspomnianej serii. Wydawca opublikował też zwiastun pecetowego wydania.

REKLAMA

Premiera Judgment i Lost Judgment na komputerach osobistych

The Judgment Collection – zwiastun wydania PC

W skład The Judgment Collection wchodzą gry Judgment oraz Lost Judgment, które zadebiutowały na rynku odpowiednio w 2019 i 2021 roku, a także fabularne DLC zatytułowane „The Kaito Files”. Całość wyceniono na 423,32 złote. Posiadacze komputerów osobistych mogą jednak nabyć również każdą z wymienionych pozycji osobno.

W takim wypadku użytkownicy Steama zapłacą za Judgment 169 złotych, a za Lost Judgment 259 złotych. Rozszerzenie „The Kaito Files” zostało natomiast wycenione na 129 złotych. Więcej informacji na temat obu produkcji oraz fabularnego dodatku można znaleźć bezpośrednio na platformie Valve.

Zobacz też: Jaki router do domu kupić?

Głównym bohaterem Judgment i Lost Judgment jest Takayuki Yagami – były prawnik i prywatny detektyw. Obie produkcje zarówno pod względem klimatu, jak i fabuły, nawiązują do różnego rodzaju thrillerów oraz kryminałów. Za całość odpowiedzialny jest natomiast zespól Ryu ga Gotoku Studio, czyli twórcy wspomnianej serii Yakuza.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!