The Lamplighters League od Paradoxu zapowiedziane! Gra trafi do Xbox Game Pass

The Lamplighters League

Podczas dzisiejszego wydarzenia Paradox Announcement miał ujawnić swoją nową markę – grę The Lamplighters League. Portalowi Insider Gaming udało się jednak wcześniej dotrzeć do zwiastuna oraz zrzutów ekranu produkcji. Tytuł ten został już też oficjalnie zapowiedziany, a przygotować go ma studio Harebrained Schemes.

REKLAMA

The Lamplighters League oficjalnie zapowiedziane

Pierwsze spojrzenie na gameplay The Lamplighters League

Portal Insider Gaming ujawnił właśnie zwiastun i zrzuty ekranu z najnowszego, nowego IP Paradoxu – The Lamplighters League. Gra została już również oficjalnie zapowiedziana, a za jej przygotowanie będzie odpowiedzialne studio Harebrained Schemes.

Akcja The Lamplighters League zostanie osadzona w alternatywnych latach 30. XX wieku. W grze będziemy kierować losami tytułowej grupy Lamplighters League.

Zobacz też: Najlepsze gry na PSP

The Lamplighters League ma się pojawić jeszcze w tym roku. Gra zostanie wydana na PC i Xboxy Series X|S, pojawi się również w bibliotece Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!