The Last Case of Benedict Fox otrzymał wreszcie oficjalną datę premiery! Gra wiosną trafi do Xbox Game Pass

The Last Case of Benedict Fox tatuowanie

Wieści na temat The Last Case of Benedict Fox pojawiły się ostatnio przy okazji niedawnego wydarzenia ID@ Xbox Digital, kiedy to studio Plot Twist postanowiło podzielić się z graczami szeregiem nowych informacji na temat ich nadchodzącego dzieła. Niestety, najbardziej pożądana informacja, czyli data premiery produkcji nadal pozostawała tajemnicą. Dzisiaj jednak okazało się, że gra trafi do rąk graczy już niedługo.

REKLAMA

The Last Case of Benedict Fox z datą premiery pod koniec kwietnia 2023 roku

The Last Case of Benedict Fox — gameplay z komentarzem

Dziś pojawiła się oficjalna informacja, że premiera The Last Case of Benedict Fox odbędzie się dokładnie 27 kwietnia 2023 roku. Jest to bez wątpienia bardzo dobra wiadomość, zwłaszcza że pokrywa się ona z wcześniejszymi doniesieniami deweloperów, którzy już podczas targów PGA 2022 zapewniali, że gra ukaże się wiosną 2023 roku.

Przy okazji do sieci trafił całkiem obszerny fragment gameplayu, który opatrzony komentarzem dyrektora kreatywnego studia — Bartłomieja Lesiakowskiego — przedstawia kilka ciekawych szczegółów dotyczących produkcji. Widać na nim jak tytułowy bohater przemierza kolejne poziomy w poszukiwaniu wskazówek potrzebnych do rozwiązania zagadki tajemniczego morderstwa.

Przeczytaj też: Karta graficzna do 1000 zł — jaką kupić?

Osoby szczególnie oczekujące tej produkcji mogą ją przetestować w ramach bezpłatnej wersji demo dostępnej w sklepie Steam. Na koniec warto przypomnieć, że Last Case of Benedict Fox poza pecetami trafi także na konsole Xbox Series X|S. Od premiery gra będzie dostępna w ramach biblioteki Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!