Nowy zwiastun The Last Case of Benedict Fox. Gra może zachwycić abonentów Xbox Game Pass

The Last Case of Benedict Fox

The Last Case of Benedict Fox to jedna z niespodzianek czerwcowego Xbox & Bethesda Games Showcase. Premiera produkcji polskiego studia Plot Twist już za kilka miesięcy, dlatego też rodzimi deweloperzy pojawili się na targach Gamescom 2022, gdzie zaprezentowali nowy zwiastun wspomnianego tytułu.

The Last Case of Benedict Fox błyszczy na zwiastunie z fragmentami rozgrywki

The Last Case of Benedict Fox – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Najnowszy gameplay trailer z The Last Case of Benedict Fox prezentuje kilka najważniejszych elementów gry. Zwiastun pozwala przyjrzeć się m.in. walce, eksploracji czy też systemowi rozwoju postaci. Całości towarzyszy natomiast komentarz Bartłomieja „Bartka” Lesiakowskiego, czyli dyrektor kreatywnego ze studia Plot Twist.

Podejmij się ostatniej sprawy Benedicta Foxa i wskocz w sam środek pokręconego świata, pełnego sekretnych organizacji, zakazanych rytuałów oraz wyrachowanych zbrodni. Poznawaj wspomnienia ofiar morderstwa, poszukując wskazówek i walcząc z demonami w tej fantastycznej, lovecraftowej metroidvanii.

– głosi opis produkcji na Steam

Zobacz też: Głośnik przenośny – najlepsze modele

The Last Case of Benedict Fox zmierza na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach wiosną 2023 roku. Warto również pamiętać, że w dniu premiery produkcja studia Plot Twis trafi do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.