The Last Case of Benedict Fox na kolejnym zwiastunie. Polska gra już za miesiąc trafi do Xbox Game Pass

The Last Case of Benedict Fox

Premiera The Last Case of Benedict Fox zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że produkcja polskiego studia Plot Twist otrzymała nowy zwiastun. Materiał nie tylko przypomina o nadchodzącej premierze gry. Trailer pozwala bowiem także po raz kolejny sprawdzić, jak tytuł prezentuje się w akcji.

The Last Case of Benedict Fox na nowym zwiastunie z fragmentami rozgrywki

The Last Case of Benedict Fox – gameplay trailer

Powyższy zwiastun został zaprezentowany podczas Future Games Show Spring Showcase 2023. Zawarte w materiale fragmenty rozgrywki pokazują natomiast kilka widowiskowych starć z oponentami oraz sekwencje platformowe. Nie zabrakło też miejsca na scenki przerywnikowe. Trzeba przyznać, że całość zapowiada się naprawdę interesująco.

Zanurz się w pokręconym świecie tajnych organizacji, zakazanych rytuałów i morderstw dokonanych z zimną krwią. Wejdź w świadomość ofiar, aby zbadać ich wspomnienia w poszukiwaniu poszlak. Zajmij się ostatnią sprawą Benedicta Foxa, samozwańczego detektywa związanego ze swoim demonicznym towarzyszem.

– informuje opis gry na stronie Xbox.

Zobacz też: Najlepsze smartfony do 1500 zł

The Last Case of Benedict Fox powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X|S. Produkcja studia Plot Twist zadebiutuje na wymienionych platformach 27 kwietnia 2023 roku i tego samego dnia trafi do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.