Twórcy The Last Guardian pracują nad nową grą. Zapowiedź jeszcze w tym roku?

The Last Guardian

The Last Guardian w oczach wielu posiadaczy PlayStation jest wyjątkową i niezapomnianą produkcją. Fani tego tytułu z otwartymi ramionami przyjmą bez wątpienia informację, że GenDesign powoli szykuje się do ujawnienia swojego nowego projektu.

Następca The Last Guardian

Pierwszy raz o tym tajemniczym projekcie GenDesign usłyszeliśmy jeszcze w 2018 roku. Fumito Ueda opowiadał wtedy o rozmiarze nowej gry i mówił, że nie jest to tytuł, który sprawia wrażenie indie. Parę lat później dowiedzieliśmy się, że będzie to również jedna z pierwszych produkcji wydanych dzięki nowej inicjatywie Epic Games Publishing.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ostatniego dnia 2022 roku GenDesign postanowiło ponownie przypomnieć graczom o swoim istnieniu. W krótkiej wiadomości na Twitterze studio napisało, że ciężko pracują, aby uczynić następny rok udanym i liczą na zainteresowanie graczy.

Przeczytaj też: Smartwatch damski – ranking

Post na Twitterze nie mówi jasno, że zbliża się oficjalna zapowiedź gry, ale taki jest jego wydźwięk. Minęły ponad cztery lata od pierwszej wzmianki o tym tytule. Czas najwyższy, żeby GenDesign podzieliło się z nami jakimś zwiastunem.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.