The Last of Us 2 dostanie „nowe wersje”. Kompozytor Gustavo Santaolalla potwierdza swój udział

The Last of Us 2 Ellie

The Last of Us 2 to jedna z najbardziej uwielbianych gier wśród miłośników wirtualnej rozrywki. Wielokrotnie nagradzana produkcja została wydana w 2020 roku ekskluzywnie na PlayStation 4. Okazuje się jednak, że niebawem ta sytuacja może się zmienić.

Znany kompozytor mówi o „nowych wersjach” The Last of Us 2. Czyżby nadchodziły wydania na PC i PS5?

Gustavo Santaolalla jest argentyńskim kompozytorem, który pracował między innymi przy pierwszej i drugiej odsłonie hitu Naughty Dog. Mężczyzna udzielił niedawno wywiadu, w trakcie którego został poruszony temat gier. Jak wspomniał Santaolalla, w „nowych wersjach” The Last of Us 2 będziemy mogli poprosić kompozytora o zagranie konkretnych utworów. Szybko jednak dodał, że nie może powiedzieć nic więcej.

Jak sugeruje użytkownik Twittera Wario64, istnieje duża szansa, że artysta pojawi się w produkcji w roli cameo. Ciekawsza jednak jest wzmianka kompozytora o „nowych wersjach” The Last of Us 2 – to może oznaczać, że wersje gry na PS5 i PC są już w przygotowaniu. W marcu 2023 roku pierwsza odsłona historii Joela i Ellie ukazała się na PC, więc nie byłoby zaskoczeniem, gdyby taki sam los czekał drugą część hitu Naughty Dog.

W ramach przypomnienia The Last of Us 2 otrzymało już aktualizację do PS5, która umożliwia grę w 60 klatkach na sekundę. Gracze sugerują, że być może doczekamy się więc wersji reżyserskiej na konsolę Sony najnowszej generacji, która dodatkowo obejmie wsparcie kontrolera Dual Sense, szybsze czasy ładowania, a może nawet nową zawartość.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do It Takes Two

Kup The Last Of Us 2

Choć wcześniej do graczy docierały już pewne plotki dotyczące powstawania wersji The Last of Us 2 na PC i PS5, trzeba przyznać, że słowa kompozytora dodatkowo podgrzewają atmosferę. Na ten moment pozostaje nam jednak czekać na oficjalne wieści ze strony Naughty Dog.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.