The Last of Us 2 Remastered może być kolejną grą PlayStation na PC! Port jest już rzekomo gotowy

The Last of Us 2 Joel

Na ostatnim State of Play zapowiedziano pecetową wersję God of War: Ragnarok. W sieci pojawiły się natomiast nieoficjalne doniesienia na temat kolejnej produkcji PlayStation zmierzającej na komputery osobiste. Według jednego z branżowych insiderów gracze PC mogą powoli szykować się na premierę The Last of Us 2 Remastered.

Pecetowa wersja The Last of Us 2 Remastered czeka na premierę. Prace zakończono rzekomo kilka miesięcy temu

Autorem powyższych doniesień jest insider posługujący się pseudonimem „billbil-kun”, który od dłuższego czasu dzieli się wieloma sprawdzonymi informacjami. Według wspomnianego informatora prace nad pecetową wersją The Last of Us 2 ruszyły już w 2021 roku. Prace nad portem miały natomiast zostać zakończone już kilka miesięcy temu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

„billbil-kun” informuje, że pecetowa wersja The Last of Us 2 Remastered jest gotowa „co najmniej” od listopada 2023 roku. Dlaczego więc odświeżona wersja drugiej części przygód Joela i Ellie nie zadebiutowała na komputerach osobistych w styczniu tego roku jednocześnie z wersją na PS5?

Insider spekuluje, że Sony chce wykorzystać hype i wydać wspomnianą produkcję na PC w okolicach premiery drugiego sezonu serialu The Last of Us od HBO, który ma pojawić się w 2025 roku. Wygląda więc na to, że użytkownikom komputerów osobistych nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.

Na koniec warto przypomnieć, że The Last of Us 2 zadebiutowało na rynku w czerwcu 2020 roku jako tytuł ekskluzywny dla PlayStation 4. Wydana w styczniu bieżącego roku wersja Remastered dostępna jest natomiast wyłącznie na PlayStation 5.

Źródło: VGC

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.