The Last of Us Factions może zaoferować rozgrywkę nawet dla 40 graczy. Jeden twórca zdradził za dużo

The Last of Us Factions

Od dłuższego czasu wiadome jest, że Naughty Dog dłubie nad projektem The Last of Us Factions, a więc wieloosobową opcją dla fanów tegoż IP. Jedne z ostatnich doniesień, które przekazał Jason Schreier wskazują jednak, że prace nad tym tytułem mogły zostać na pewien czas zawieszone. Teraz zaś, dzięki profilowi jednego z byłych deweloperów dowiedzieliśmy się nieco więcej na temat kształtu, jaki ma przybrać ta pozycja.

Nowe poszlaki na temat kształtu The Last of Us Factions

The Last of Us
The Last of Us Part 2

Bazując na informacjach zamieszczonych przez Iana Balke’a na jego profilu Linkedin, można z dużą dozą prawdopodobieństwa zakładać, że pracował on właśnie przy The Last of Us Factions. Świadczyć o tym może wpis, zgodnie z którym rozwijał on „niezapowiedziany projekt multiplayer”, który oferuje rozgrywkę dla 40 osób.

Dodatkowo Blake w opisie tego projektu zaznaczył, że zajmował się projektowaniem i implementacją kilku systemów, a także udoskonalaniem rozgrywki dzięki regularnym testom. Dodatkowo parał się zbieraniem informacji od zespołów odpowiedzialnych za kontrolę jakości.

Deweloper pracował na tym stanowisku od grudnia 2021 roku do czerwca bieżącego roku. Nie wiadomo jednak na jakim etapie zakończył on swoją przygodę z Naughty Dog.

Przeczytaj też: Gry podobne do Uncharted

Są to niezwykle ciekawe informacje, które rzeczywiście mogą ujawniać nowe szczegóły na temat gry. Trzeba jednak pamiętać, że są to jedynie spekulacje i przypuszczenia, choć bardzo prawdopodobne. Warto więc czekać i liczyć, że w miarę upływu czasu dowiemy się czegoś więcej na temat The Last of Us Factions.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.