The Last of Us w trybie FPP jest jeszcze bardziej brutalne. Zobaczcie hit Naughty Dog z nowej perspektywy

The Last of Us Joel

Dzięki zaangażowanej społeczności moderów, gry często wzbogacane są nowościami, które pozwalają spojrzeć na nasze ulubione produkcje z innej perspektywy. Nie inaczej jest w przypadku The Last of Us, które dzięki modyfikacji wprowadzającej pierwszoosobowy widok z kamery, staje się znacznie bardziej intensywnym doświadczeniem. Ostatnio udostępniony na YouTube materiał świetnie pokazuje, jak może zmienić się gra, którą na pozór znamy bardzo dobrze.

Mod wprowadzający do The Last of Us tryb pierwszoosobowy pokazuje brutalność gry

Mod dodający tryb FPS do The Last of Us

Modyfikacja, która pozwala zagrać w The Last of Us na PC w trybie pierwszoosobowym, wciąż znajduje się w fazie rozwoju, jednak już teraz robi wrażenie. Choć takie mody nie są nowością w przypadku produkcji Naughty Dog, materiał udostępniony na kanale Voyagers Revenge świetnie pokazuje, jaki potencjał drzemie w takim rozwiązaniu. Mimo że mod nie jest jeszcze gotowy do pobrania, fragmenty opublikowane przez YouTubera prezentują się naprawdę obiecująco.

Najbardziej zauważalny jest stopień brutalności widziany oczami Joela. The Last of Us nie stroniło od takich scen, jednak gdy akcja rozgrywa się tuż przed nami, gracz nabiera zupełnie innej perspektywy, a ukazana przemoc zdaje się być bardziej intensywna. Trzeba przyznać, że udostępniony przez modera materiał robi wrażenie i może zainteresować część graczy poszukujących mocniejszych wrażeń.

Zobacz też: Gry podobne do Tomb Raider

Kup The Last Of Us 2

Choć prace nad modyfikacją trwają, udostępniony materiał przyciągnął dużą liczbę fanów The Last of Us, którzy już teraz zachwycają się osiągniętymi przez Voyagers Revenge rezultatami. Twórca w komentarzu pod filmem przyznaje jednak, że modyfikacja jest obecnie w niestabilnym stanie, działa tylko na starszych wersjach gry i często się zawiesza. Mimo to YouTuber wydaje się być otwarty na wydanie moda w przyszłości.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.