Materiał z The Last of Us Multiplayer trafił do sieci! Gra miała zaoferować kilka trybów i Battle Passa

The Last of Us Part II

Dziś z rana dowiedzieliśmy się, że Naughty Dog ostatecznie porzuciło plany dotyczące wydania projektu The Last of Us Multiplayer (znanego też jako „Factions”). Studio w komunikacie poinformowało, że skupi się na tworzeniu gier dla jednego gracza, które „zdefiniowały jego dziedzictwo”. Na krótko po tym komunikacie w sieci pojawił się pierwszy materiał, który może ujawniać, jak ów projekt mógłby wyglądać, gdyby ostatecznie ujrzał światło dzienne.

Ekran główny The Last of Us Multiplayer najwidoczniej trafił do sieci

The Last of Us Factions
The Last of Us Factions

Uznany wśród społeczności graczy insider Dusk Golem opublikował na forum ResetEra zrzut ekranu, który rzekomo pochodzi właśnie z The Last of Us Multiplayer. Widać na nim typowy dla gier-usług ekran, gdzie poza postacią widać kilka sekcji, takich jak „Lobby”, „Study” (mogło być powiązane z rozwojem postaci lub jej historią) czy „Bunk” (możliwe, że chodziło o wyposażenie).

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Poza tym na ekranie widać zakładki związane z przepustką sezonową oraz sklepem. Te dwa segmenty nie powinny szczególnie dziwić, w końcu miała być to typowa gra-usługa.

Ujęcie zdradza także, że gra miała oferować rozgrywkę w formie sezonów, a w ich ramach gracze musieliby wykonywać różnego rodzaju misje, czy może raczej „prace”. Biorąc pod uwagę, że The Last of Us Multiplayer miało bazować na niektórych rozwiązaniach z „Part II”, widać, że cały interfejs był w pewnym stopniu wzorowany na tej pozycji.

The Last of Us 2 Abby
The Last of Us 2, Abby

Wszyscy zainteresowani tym, jak mógł prezentować się miał główny ekran sieciowej gry od Naughty Dog, mogą sprawdzić to bezpośrednio pod tym adresem.

Przeczytaj też: Gry podobne do Cyberpunk 2077

Mimo wiarygodności, jaką cechuje się Dusk Golem, tak należy do tego przecieku podejść z pewnym dystansem. Na ten moment ciężko potwierdzić, czy jest on w pełni wiarygodny, a szansę na potwierdzenie, zdają się wyjątkowo nikłe. Wychodzi więc na to, że nigdy nie dowiemy się, jak finalnie miało wyglądać The Last of Us Multiplayer.

Źródło: ResetEra

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.