The Last of Us Part 1 na obszernym gameplay’u. Gracze zachwalają grafikę

The Last of Us Remake

Do premiery The Last of Us Part 1 pozostało już tylko niespełna cztery dni. Naughty Dog nie czekając na pierwsze recenzje, udostępniło dziś stosunkowo długi materiał, w którym ukazano obszerny fragment rozgrywki nadchodzącego remake’u. Trzeba przyznać, że wideo robi spore wrażenie.

Bill’s Town na gameplayu z The Last of Us Part 1

Gameplay z The Last of Us Part 1

Powyższy materiał przedstawia fragment czwartego rozdziału The Last of Us, w którym Joel i Ellie spotykają Billa, który winien jest głównemu bohaterowi przysługę. Gameplay skupia się przede wszystkim na walce oraz eksploracji, tym samym eksponując zmiany, jakie Naughty Dog wprowadziło do tytułu względem oryginału.

Przeczytaj też: Jaki dysk SSD do laptopa kupić?

W komentarzach do powyższego wideo na YouTube gracze w większości chwalą produkcję za oprawę graficzną, która stoi na najwyższym poziomie. Pośród tych głosów znalazły się także takie, które twierdzą, że rozgrywka nie poprawiła się znacznie i gra nie jest warta swojej ceny na premierę. A co Wy sądzicie o tym materiale? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.