The Last of Us Part 1 na obszernym gameplay’u. Gracze zachwalają grafikę

The Last of Us Remake

Do premiery The Last of Us Part 1 pozostało już tylko niespełna cztery dni. Naughty Dog nie czekając na pierwsze recenzje, udostępniło dziś stosunkowo długi materiał, w którym ukazano obszerny fragment rozgrywki nadchodzącego remake’u. Trzeba przyznać, że wideo robi spore wrażenie.

REKLAMA

Bill’s Town na gameplayu z The Last of Us Part 1

Gameplay z The Last of Us Part 1

Powyższy materiał przedstawia fragment czwartego rozdziału The Last of Us, w którym Joel i Ellie spotykają Billa, który winien jest głównemu bohaterowi przysługę. Gameplay skupia się przede wszystkim na walce oraz eksploracji, tym samym eksponując zmiany, jakie Naughty Dog wprowadziło do tytułu względem oryginału.

Przeczytaj też: Jaki dysk SSD do laptopa kupić?

W komentarzach do powyższego wideo na YouTube gracze w większości chwalą produkcję za oprawę graficzną, która stoi na najwyższym poziomie. Pośród tych głosów znalazły się także takie, które twierdzą, że rozgrywka nie poprawiła się znacznie i gra nie jest warta swojej ceny na premierę. A co Wy sądzicie o tym materiale? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!