W The Last of Us Part 1 zagramy też w terenie. Neil Druckmann ma dobre wieści dla posiadaczy Steam Decka

The Last of Us Part 1

W trakcie gali The Game Awards 2022 ujawniono datę premiery pecetowej wersji The Last of Us Part 1. Remake przygód Joela i Ellie doczekał się już nawet własnej karty produktu na Steam. Niestety – jak zauważył jeden z graczy – na platformie Valve brakuje informacji o zgodności produkcji Naughty Dog z urządzeniem Steam Deck. Na szczęście posiadacze wspomnianego sprzętu nie mają powodów do obaw.

The Last of Us Part 1

Ellie and Joel will grace the Steam Deck… don’t worry! https://t.co/89aMYuTPQB pic.twitter.com/Dti18OhXDV

— Neil Druckmann (@Neil_Druckmann) December 10, 2022

Ellie and Joel will grace the Steam Deck… don’t worry! https://t.co/89aMYuTPQB pic.twitter.com/Dti18OhXDV

— Neil Druckmann (@Neil_Druckmann) December 10, 2022

Neil Druckmann zapewnił za pośrednictwem Twittera, że pecetowa wersja The Last of Us Part 1 będzie działać również na Steam Decku. Remake produkcji Naughty Dog dołączy tym samym do grona pozostałych gier PlayStation Studios dostępnych na platformie Steam, które także mogą pochwalić się obsługą urządzenia Valve. Miłośnikom grania w terenie nie pozostaje na ten moment nic innego, jak czekać na pierwsze testy, które pokażą, jak odświeżone przygody Joela i Ellie prezentują się na wspomnianym sprzęcie.

Zobacz też: Najlepsze laptopy gamingowe do 5000 zł

Zgodnie z zapowiedzią The Last of Us Part 1 ma zadebiutować na komputerach osobistych 3 marca 2023 roku. Obecnie remake przygód Joela i Ellie dostępna jest wyłącznie na PlayStation 5. Warto również zauważyć, że pecetowa wersja gry Naughty Dog będzie o 80 złotych tańsza, niż wydanie na najnowszą konsolę firmy Sony.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!