The Last of Us Remake trafi na PC! Kultowy tytuł Naughty Dog wreszcie na „blaszakach”

The Last of Us Part 1

Podczas tegorocznego The Game Awards naprawdę nie brakuje głośnych zapowiedzi! Przed chwilą Supergiant Games ogłosiło, że pracuje na Hadesem 2, a Capcom zdradziło wreszcie oficjalną datę premiery Street Fighter 6. Otrzymaliśmy także niespodziewaną zapowiedź od Naughty Dog i Sony.

The Last of Us Remake na PC pojawi się jeszcze w marcu 2023 roku

The Last of Us Remake — zapowiedź wydania PC

Podczas gali The Game Awards Sony po raz kolejny ogłosiło, że The Last of Us Remake trafi na PC. Tym razem jednak studio zdradziło też, że pecetowcy zagrają w dedykowane wydanie tej kultowej pozycji już 3 marca 2023 roku. Na ten moment są to jedyne informacje, jakie zostały ujawnione, lecz biorąc pod uwagę, że do premiery tego portu zostało niewiele czasu, to niebawem powinniśmy otrzymać więcej szczegółów, a przede wszystkim konkretnych fragmentów gameplayu.

Przeczytaj też: Z czego składa się komputer?

Jak widać, Sony chce wejść w 2023 roku z przytupem, zwłaszcza na rynek komputerów osobistych. Warto w tym miejscu podkreślić, że tego samego wieczora, chwilę wcześniej Japończycy ogłosili, że na PC trafi także Returnal.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!