The Last of Us Part 1 do sprawdzenia za darmo. Wersja demo dostępna dla abonentów PlayStation Plus Premium

The Last of Us Part 1

Podczas The Game Awards 2022 ujawniono, kiedy The Last of Us Part 1 zadebiutuje na komputerach osobistych. Tymczasem Sony postanowiło zachęcić do sprawdzenia wspomnianej produkcji graczy PlayStation 5, którzy wciąż nie zdecydowali się na zakup tytułu. Japońska firma udostępniła bowiem darmową wersję próbną odświeżonych przygód Joela i Ellie.

Abonenci PlayStation Plus Premium mogą już zapoznać się z wersją próbną The Last of Us Part 1

The Last of Us Part 1 w PlayStation Store

Wspomniana wersja demonstracyjna The Last of Us Part 1 dostępna jest oczywiście wyłącznie dla abonentów PlayStation Plus Premium. Najdroższy plan abonamentowy usługi firmy Sony pozwala bowiem graczom bez dodatkowych kosztów testować wybrane produkcje dostępne na konsolach PlayStation.

W spustoszonym świecie opanowanym przez zarażonych i niebezpiecznych ocalałych doświadczony przez życie Joel podejmuje się wyprowadzenia 14-letniej Ellie z objętej kwarantanną strefy wojskowej. Pozornie proste zadanie wkrótce zamienia się w niebezpieczną podróż po kraju.

– informuje opis gry na stronie PlayStation.

Zobacz też: Monitor do laptopa – najlepsze modele

Na koniec warto przypomnieć, że wspomniana na początku wiadomości pecetowa wersja The Last of Us Part 1 zadebiutuje na rynku 3 marca. Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe dostępne m.in. na platformie Steam.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!