The Last of Us Part 2 na PS5 staje się faktem! Gracze oczekują zapowiedzi wydania na PC

The Last of Us Part 2 na PS5

The Last of Us Part 2 to dla sporej grupy graczy (a zwłaszcza posiadaczy konsol PlayStation) jedna z najlepszych gier, jakie zadebiutowały w ostatnich latach. Do tej pory w PS Store dostępna była jedynie opcja na konsole PS4, a część graczy nadal oczekuje wydania w pełni next-genowej wersji. Najwidoczniej ich oczekiwania dobiegną końca, bo nowe poszlaki wskazują, że Sony może odpowiedzieć na ich nadzieje.

Zapowiedź The Last of Us Part 2 na PS5 może być kwestią czasu

Jak wskazuje serwis PlayStationSize na Twitterze/X do bazy danych PS Store dodana została wersja The Last of Us Part 2 w wydaniu na konsole PlayStation 5. Jest to o tyle ciekawa informacja, że na ten moment Sony nie kwapiło się, aby dać graczom chociaż drobnych poszlak, które mogłyby jasno na to wskazywać.

W dodatkowym wpisie potwierdzono, że będzie to w pełni natywna wersja na sprzęty obecnej generacji. Można więc spodziewać się, że zaoferuje ona szereg dodatkowych ulepszeń, które możliwe są jedynie dla PS5.

Wraz z tymi informacjami na nowo rozgorzały spekulacje dotyczące portu przygód Ellie na PC. Możliwe, że przy okazji ujawnienia zupełnie nowego wydania, Japończycy uchylą rąbka tajemnicy względem wersji na komputery osobiste.

Przeczytaj też: Gry postapokaliptyczne

Na ten moment nie wiadomo, kiedy producent PlayStation oficjalnie ogłosi wersję The Last of Us Part 2 na PS5. Idealna okazja przypadać będzie na galę The Game Awards 2023, która odbędzie się już 7 grudnia. Nie można jednak wykluczyć, że firma zrobi to nieco wcześniej i po prostu wrzuci stosowną informację na swój blog.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.