The Last of Us Part I ze znaczącym wzrostem sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Widzowie HBO kupują grę

The Last of Us Part 1

Mogliśmy się spodziewać takiego obrotu wydarzeń. Po bardzo udanej premierze serialu HBO The Last of Us widzowie sięgają po grę Naughty Dog. The Last of Us Part I sprzedaje się coraz lepiej w Wielkiej Brytanii.

Rosnąca sprzedaż The Last of Us Part I

Zwiastun The Last of Us Part I

Obie wersje The Last of Us Part I w Wielkiej Brytanii cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Sprzedaż wersji na PlayStation 5 wzrosła o 238%, a The Last of Us Remastered na PS4 poprawiło swój wynik aż o 322%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Statystyki te dotyczą wyłącznie sprzedaży pudełkowych wersji gier. Można śmiało założyć, że podobna sytuacja miała miejsce w PlayStation Store. Sukces odniósł w rezultacie nie tylko serial HBO, który hitem ogłoszono już po pierwszym odcinku, ale również strategia rozwoju Sony.

Przeczytaj też: Monitor do 500 zł – najlepsze modele

Posiadaczom PlayStation Plusa warto przypomnieć, że The Last of Us Part I można od niedawna sprawdzić za darmo. Przed zakupem Sony pozwala zapoznać się z fragmentem gry i dokonać świadomej decyzji.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.