The Last of Us Part I ze znaczącym wzrostem sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Widzowie HBO kupują grę

The Last of Us Part 1

Mogliśmy się spodziewać takiego obrotu wydarzeń. Po bardzo udanej premierze serialu HBO The Last of Us widzowie sięgają po grę Naughty Dog. The Last of Us Part I sprzedaje się coraz lepiej w Wielkiej Brytanii.

Rosnąca sprzedaż The Last of Us Part I

Zwiastun The Last of Us Part I

Obie wersje The Last of Us Part I w Wielkiej Brytanii cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Sprzedaż wersji na PlayStation 5 wzrosła o 238%, a The Last of Us Remastered na PS4 poprawiło swój wynik aż o 322%.

Statystyki te dotyczą wyłącznie sprzedaży pudełkowych wersji gier. Można śmiało założyć, że podobna sytuacja miała miejsce w PlayStation Store. Sukces odniósł w rezultacie nie tylko serial HBO, który hitem ogłoszono już po pierwszym odcinku, ale również strategia rozwoju Sony.

Przeczytaj też: Monitor do 500 zł – najlepsze modele

Posiadaczom PlayStation Plusa warto przypomnieć, że The Last of Us Part I można od niedawna sprawdzić za darmo. Przed zakupem Sony pozwala zapoznać się z fragmentem gry i dokonać świadomej decyzji.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z