The Last of Us Part II: Director’s Cut prawdopodobnie powstaje! Sony zaciera ślady?

The Last of Us Part II

Trzeba przyznać, że w kwestii The Last of Us dużo się ostatnio dzieje. Dostaliśmy już remake pierwszej części serii, a później świat obiegły plotki o jej trzeciej odsłonie. Wcale nie musi oznaczać to jednak końca nowości w krótkim czasie. Działania Sony wskazują bowiem na powstawanie The Last of Us Part II: Director’s Cut.

The Last of Us Part II: Director’s Cut jest już w produkcji? Sony usunęło interesujący materiał wideo

Podejrzenia o przygotowywanie edycji reżyserskiej The Last of Us Part II pochodzą od zaufanego insidera Toma Hendersona, który już wcześniej donosił o powstawaniu rozszerzonej wersji samodzielnej przygody Ellie. Dzisiaj gracze zauważyli, że z oficjalnego kanału PlayStation w serwisie YouTube zniknęło nagranie przedstawiające polepszającą optymalizację łatkę dla gry w wersji na PS5.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Krótko po tym fani zaczęli łączyć kropki, że twórcy mogą planować dodanie do tytułu więcej uaktualnień, zamiast tylko zatroszczyć się o wydajność na najnowszej konsoli Japończyków. Taka teoria zgrywałaby się właśnie z poprzednimi plotkami.

Zobacz też: Najlepsze gry survival

Nie pozostaje nam więc nic innego niż tylko uzbroić się w cierpliwość. Być może Sony rzeczywiście planuje zapowiedź The Last of Us Part II: Director’s Cut już niebawem!

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2370 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.