Powstaje The Last of Us 3? Plotki sugerują, że Naughty Dog pracuje już nad nową grą

The Last of Us

Świat The Last of Us nie pozostaje najwyraźniej obojętny Sony. Podczas gdy wszyscy gracze wyczekują aktualnie serialu HBO, znany insider przynosi informacje o produkcji kolejnej odsłony serii. Podobno Neil Druckmann pracuje już nad The Last of Us 3.

The Last of Us 3 kolejną grą Naughty Dog i Neila Druckmanna

Wielokrotnie słyszeliśmy w ostatnich kilku miesiącach, że Naughty Dog ma ręce pełne roboty. Studio odpowiedzialne za kilka doskonałych produkcji ma pod swoimi skrzydłami parę ambitnych projektów, o których niestety nie wiemy na razie zbyt wiele.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ostatni raz pod koniec października trwały spekulacje o tym, czy następna produkcja AAA od Naughty Dog nie może być przypadkiem The Last of Us 3. Teraz te informacje potwierdza ViewerAnon, insider znany w branży filmowej, który zdradził wcześniej wiele informacji na temat serialu HBO The Last of Us.

Przeczytaj też: Gry na Xbox One dla dzieci

Czy możemy wierzyć tym informacjom? Trudno powiedzieć. ViewerAnon niejednokrotnie udowodnił, że ma dostęp do zaplecza branży filmowej i jest mocno związany ze światem The Last of Us. Jak to bywa jednak w przypadku plotek, na ekscytację lepiej poczekać na oficjalnego tweeta Druckmanna.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.