The Last of Us Remake to najlepsza nowa gra września na PlayStation. Gracze zadecydowali

The Last of Us Remake

Sony jest bardzo zadowolone z przebiegu premiery The Last of Us Part I Remake, o czym świadczył opublikowany kilkanaście dni temu materiał ukazujący oceny z recenzji produktu. Gra zebrała pozytywne opinie wśród recenzentów i najwidoczniej cieszyła się również sporą popularnością wśród odbiorców, którzy wybrali odświeżoną przygodę Ellie i Joela najlepszą grą września z PlayStation.

The Last of Us Remake docenione przez posiadaczy PlayStation

Y’all continue to inspire us with your love and support. More great things to come. ♥️ 🤐 https://t.co/1XYUYePJXd pic.twitter.com/f6LzQurk2X

— Neil Druckmann (@Neil_Druckmann) October 11, 2022

Y’all continue to inspire us with your love and support. More great things to come. ♥️ 🤐 https://t.co/1XYUYePJXd pic.twitter.com/f6LzQurk2X

— Neil Druckmann (@Neil_Druckmann) October 11, 2022

Na blogu PlayStation ukazał się stosowny post, w którym włodarze platformy PlayStation poinformowali, że The Last of Us Remake był najczęściej wybieraną produkcją przez graczy w comiesięcznym plebiscycie. Jego zadaniem jest wskazanie najlepszych gier w każdym miesiącu i jak możemy zauważyć, we wrześniu serca odbiorców zostały skradzione przez projekt Naughty Dog.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS2

Zadowolenia z tej sytuacji nie kryje Neil Druckmann, a więc ojciec marki, który na swoim Twitterze dodał, że „nadchodzi wiele wspaniałych rzeczy” – zapewne związanych z serią The Last of Us. Wciąż czekamy na obszerną prezentację gry sieciowej w uniwersum TLOU, więc może deweloper zaskoczy nas czymś zjawiskowym jeszcze w tym roku?

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.