W The Last of Us Remake prawdopodobnie dodano wskazówki dot. nowej gry Naughty Dog

The Last of Us Remake

The Last of Us Remake, które zadebiutowało na rynku 2 września 2022 roku, jest przepełnione detalami i smaczkami upiększającymi rozgrywkę. Przez weekend odkryto chociażby wagę, z której mógł skorzystać Joel – dzięki niej dowiedzieliśmy się, ile waży główny bohater pierwszej odsłony marki. Nie musieliśmy długo czekać, aby gracze odkryli kolejne sekrety.

REKLAMA

Gra fantasy od Naughty Dog jest bardzo możliwa

Fans are speculating that art in TLOU1 are indicative of Naughty Dog's new IP. Seemingly would be a fantasy setting.

what do you think? pic.twitter.com/IV9tZZqULW

— Naughty Dog Central (@NaughtyNDC) September 5, 2022

Fans are speculating that art in TLOU1 are indicative of Naughty Dog's new IP. Seemingly would be a fantasy setting.

what do you think? pic.twitter.com/IV9tZZqULW

— Naughty Dog Central (@NaughtyNDC) September 5, 2022

Tym razem są one dużo ciekawsze. Jeden z odbiorców uważa, że trafił na tablicę, na której przywieszono sporo plakatów. Tych w oryginale nie było, więc gracze – między innymi na Twitterze pod profilem Naughty Dog Central (osoby zbierającej fanów marki Sony) – zaczęli łączyć kropki i uważają, że są to pierwsze grafiki pochodzące z nowej gry Naughty Dog.

Według przecieków i ofert pracy z poprzedniego roku, twórcy serii The Last of Us czy Uncharted rzeczywiście poszukiwali osób, które pomogłyby przy tworzeniu całkowicie nowego IP. Mówiło się o świecie fantasy, co zgadzałoby się z wyżej wymienionymi plakatami – ukazują one bowiem czarodziejkę czy bohaterkę, która oswoiła zwierzę.

Sprawdź też: Najlepsze gry fabularne

Naughty Dog opracowuje obecnie wielką grę multiplayer w świecie The Last of Us, a jeśli plotki o nowej marce fantasy są prawdziwe, to na jej zapowiedź i tak prawdopodobnie poczekamy jeszcze kilka lat.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!