W The Last of Us Remake prawdopodobnie dodano wskazówki dot. nowej gry Naughty Dog

The Last of Us Remake

The Last of Us Remake, które zadebiutowało na rynku 2 września 2022 roku, jest przepełnione detalami i smaczkami upiększającymi rozgrywkę. Przez weekend odkryto chociażby wagę, z której mógł skorzystać Joel – dzięki niej dowiedzieliśmy się, ile waży główny bohater pierwszej odsłony marki. Nie musieliśmy długo czekać, aby gracze odkryli kolejne sekrety.

Gra fantasy od Naughty Dog jest bardzo możliwa

Tym razem są one dużo ciekawsze. Jeden z odbiorców uważa, że trafił na tablicę, na której przywieszono sporo plakatów. Tych w oryginale nie było, więc gracze – między innymi na Twitterze pod profilem Naughty Dog Central (osoby zbierającej fanów marki Sony) – zaczęli łączyć kropki i uważają, że są to pierwsze grafiki pochodzące z nowej gry Naughty Dog.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Według przecieków i ofert pracy z poprzedniego roku, twórcy serii The Last of Us czy Uncharted rzeczywiście poszukiwali osób, które pomogłyby przy tworzeniu całkowicie nowego IP. Mówiło się o świecie fantasy, co zgadzałoby się z wyżej wymienionymi plakatami – ukazują one bowiem czarodziejkę czy bohaterkę, która oswoiła zwierzę.

Sprawdź też: Najlepsze gry fabularne

Naughty Dog opracowuje obecnie wielką grę multiplayer w świecie The Last of Us, a jeśli plotki o nowej marce fantasy są prawdziwe, to na jej zapowiedź i tak prawdopodobnie poczekamy jeszcze kilka lat.

O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.