Premiera The Last of Us Remake jeszcze w 2022 roku — według znanego informatora

The Last of Us

The Last of Us Remake powstaje od dłuższego czasu. Dotychczas nie było jasne, kiedy produkcja trafi na rynek, jednak teraz znany informator zasugerował, że odświeżona wersja przygód Joela i Ellie może zadebiutować jeszcze w tym roku. Mężczyzna ma na swoim koncie wiele sprawdzonych doniesień, więc może i tym razem jego słowa potwierdzą się w rzeczywistości.

REKLAMA

Dokładana data premiery The Last of Us Remake wciąż nieznana, ale może zagramy jeszcze w 2022 roku

Nowy odcinek podcastu z udziałem Jeffa Grubba

Jeff Grubb, dziennikarz VentureBeat, wspomniał w najnowszym odcinku podcastu Kinda Funny Games, że Sony szykuje niespodziankę na końcówkę 2022 roku. Zdaniem mężczyzny to właśnie wtedy ma odbyć się premiera The Last of Us Remake. Grubb podobno „ciągle słyszy” o premierze TLOU Remake w okresie tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia.

Przeczytaj też: Greedfall 2 oficjalnie zapowiedziane

Według plotek The Last of Us Remake zostanie odświeżone na przynajmniej takim samym poziomie jak Resident Evil 2 Remake. Możemy się zatem spodziewać w zasadzie stworzenia gry od nowa. Pod koniec warto wspomnieć, że słów Jeffa Grubba w żadnym wypadku nie można traktować jako wyrocznie. Dopóki data premiery The Last of Remake nie zostanie potwierdzona przez samo Sony albo Naughty Dog, niczego nie możemy brać za pewnik.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!